Zadbaj o naturalny blask - Kosmetyki naturalne i ekologiczne

Zadbaj o naturalny blask - Kosmetyki naturalne i ekologiczne

Nasze zdrowie a naturalne kosmetyki?

Kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne wszystkie te hasła prowadzą Nas do jednego wniosku, że mamy do czynienia z produktami ,które nie zawierają szkodliwych składników i dodatkowo, co jest bardzo ważne, nie są testowane na zwierzętach.

Bardzo niezdrowe dla nas są m.inn. PEG, Syntetyczne zapachy, SLSy, Sztuczne barwniki, Silikony, Konserwanty, Związki mineralne czyli wszystkie "chemiczne gratisy", które mogą spowodować uczulenia, choroby skóry (np: łojotok, grzybica, wypryski, liszaje itp), zaburzenia hormonalne, utratę włosów, złe samopoczucie, nieatrakcyjny wygląd. Niektóre są nawet silnymi truciznami, które kumulują się organizmie, obciążając go na wielu płaszczyznach, powodując nie prawidłowe funkcjonowanie.


W naszym sklepie stawiamy na Naturalne Kosmetyki, których receptura opiera się na produktach pochodzących z upraw ekologicznych, kontrolowanych, oraz z terenów nieskażonych.

Jakimi produktami warto się zainteresować?


W naszej ofercie znajdują się kosmetyki polskie, estońskie, czeskie, niemieckie i rosyjskie czołowych producentów tych regionów. Proponujemy balsamy, szampony, maski, kremy, serum, mydła, peelingi, maści, żele, toniki i wiele innych produktów, dzięki którym poprawisz Swój wygląd, samopoczucie i zdrowie w sposób naturalny.
Wprowadzamy do asortymentu produkty dedykowane dla osób zmagających się z odmiennymi problemami i potrzebami. Dbamy o kompleksowy charakter naszej oferty i gwarantujemy atrakcyjne propozycje cenowe, ponieważ naturalnie i ekologicznie nie oznacza drogo, co chętnie Państwu udowodnimy.
Zapraszamy.